Instalacje audio oraz multiroom w Bydgoszczy

Elektronika, muzyka i dobre brzmienie

To jest coś co lubią niektóre tygryski.

Instalacje Audio Oraz Multiroom
Strojone Indywidualnie i Dopasowane Do Akustyki

Najważniejsze są zestawy głośnikowe oraz akustyka. Prawie każdy słyszał o tym, że urządzenia audio przed zakupem grały wyśmienicie. Tyle, że było to w specjalnym pokoju odsłuchowym. W pomieszczeniu docelowym (czyli w Twoim domu) okazało się, że instalacja audio, czy też multiroom brzmi w sposób zupełnie inny. Czar prysł, emocje gdzieś wyparowały i jakość pozostawia wiele do życzenia. Czasem nawet aż trudno w to uwierzyć, że to ten sam system i te same komponenty.

W takiej sytuacji często mówi się, ze wszystkiemu winna jest akustyka i trudno jest temu zaradzić. To nie do końca jest tak. Akustyka jest taka, jaka jest i trzeba się do niej dostosować. Ale jak to zrobić?

System stereo Individual strojony w Twoim salonie

Instalacje audio multiroom strojone indywidualnie
Prawdziwa sala kinowa i koncertowa w Twoim salonie

Systemy Stereo
Strojenie Brzmienia w Twoim Pomieszczeniu

Brzmienie systemów stereo jest bardzo wrażliwe na wpływ komponentów towarzyszących i akustykę. Dobrze, ponieważ umożliwia to kontrolę sposobu ich brzmienia.

Ta sama zależność sprawia, że wiele systemów jest źle skalibrowana, tzn. urządzenia nie są do siebie dopasowane oraz do akustyki.

Jakości dźwięku nie da się podrobić. Nie pomoże korektor. Każde urządzenie musi być dobrej jakości i każde musi spełniać surowe wymogi dotyczące równego przebiegu balansu tonalnego.

Systemy stereo strojone indywidualnie w Bydgoszczy

Systemy stereo strojone indywidualnie

Aby osiągnąć emocjonujące i zachwycające brzmienie, system stereo trzeba stroić w pomieszczeniu docelowym wykorzystując w tym celu cały wachlarz metod wpływania na brzmienie.

Tutaj z pomocą przychodzą wiedza oraz elitarne rozwiązania, między innymi okablowanie strojone indywidualnie i cały wachlarz jeszcze bardziej specjalistycznych metod.

Copyright ©  Super Matematyk  od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved